In deze rubriek stellen wij met trots “Team Scheutje” voor. Het team bestaat uit enthousiaste, gediplomeerde kinderbegeleid(st)ers, die met veel liefde en zorg voor uw kindje klaarstaan. Vanuit hun eigen talenten en kenmerken bouwen ze mee aan een kwaliteitsvolle werking. Alle medewerkers krijgen jaarlijks de mogelijkheid om hun ervaring en kennis te verruimen door het volgen van vormingen en opleidingen.

Het team Scheutje valt onder de leiding van Karen Verkens. Sinds 2015 is zij leidinggevende in kinderopvanglocatie Scheutje. De kennis die ze verschafte in haar opleiding ‘Orthopedagogie’, zet zij om in de praktijk. Karen wordt ondersteund door beleidsmedewerker Jill Van Herreweghe. Na haar studies ‘Pedagogie van het Jonge Kind’ ging zij aan de slag in kinderopvanglocatie Scheutje.

Samen met 12 kinderopvanglocaties maakt Scheutje deel uit van de vzw Sint-Goedele Brussel. De kinderopvanglocaties vallen onder de supervisie van de directeur kinderopvang Lieselot Walravens. Overkoepeld kunnen de kinderopvanglocaties beroep doen op de hulp en ondersteuning van pedagogisch medewerker, Nele De Bolle en beleidsmedewerker, Hanna Van Der Meersch.

Er heerst samenwerking en afstemming tussen de verschillende kinderopvanglocaties. Dit zorgt ervoor dat ervaringen en tips uitgewisseld worden. Hieronder een overzicht van de verschillende kinderopvanglocaties en bijhorende contactgegevens.

Kinderopvanglocatie Bammeke
Geslachtendreef 24/A
1083 Ganshoren
bammeke@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie De Boomhut
Maartlaan 70
1030 Schaarbeek
deboomhut@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie De Elfjes
Madrigaalstraat 2
1080 Sint-Jans Molenbeek
deelfjes@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie De Hummeltjes
Haeckstraat 61
1080 Sint-Jans Molenbeek
dehummeltjes@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie De Kollebloem
Generaal Fivéstraat 38
1040 Etterbeek
dekollebloem@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie De Waterlelie
Bloeistraat 37
1070 Anderlecht
dewaterlelie@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie De Zinnekes
Molenbeeksestraat 173
1020 Brussel
dezinnekes@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie Harlekijntje
Jean Tiebackstraat 13
1090 Jette
harlekijntje@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie Kids
Guillaume De Greeflaan 1/45
1090 Jette
kids@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie Kiekeboe1
Denemarkenstraat 15
1060 Sint-Gillis
kiekeboe1@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie Kiekeboe2
Garibaldistraat 20
1060 Sint-Gillis
kiekeboe2@sint-goedele.brussels
Kinderopvanglocatie Pagadder
Sint-Ceciliavoorplein 5
1083 Ganshoren
pagadder@sint-goedele.brussels